Sezóna se zatím nerozjíždí
2.1.2021 |
Bohužel se zatím soutěž extralig nerozjíždí. Kvůli opatření vlády, naše děvčata musí trénovat individuálně. Pevně věříme, že se situace zlepší a všichni se setkáme brzy na palubovkách.
Do nového roku 2021 přejeme všem hlavně zdraví a vstupujeme do něj s přáním, abychom se mohli všichni vrátit ke sportu - k basketbalu.
9.5.2026 |
3.místo v extralize U19
29.4.2026 |
O 3.místo s Ostravou
15.4.2026 |