Hráčka s číslem 55

Trvalo to dva měsíce, než jsme se mohli vrátit do haly. Jak se těšíš, že se zase potkáš se spoluhráčkami a že si zatrénujete společně?
Bylo to dlouhé a těším se, až opět začne ten basketbalový kolotoč. Se spoluhráčkami jsme byly v kontaktu a teď se těším, až začneme společně trénovat.
Jak hodnotíš sezonu ZVVZ USK Praha v české lize a Eurolize?
Myslím si, že se nám sezóna hodně povedla. Obě soutěže jsme měly dobře rozehrané a v Eurolize jsme mířily vysoko. Pro mě osobně to byla první sezóna v dresu USK, potkala jsem nové spoluhráčky, se kterými je radost trénovat a hrát.
Naskočit do tréninku po tak dlouhé době není nic jednoduchého. Řekni nám, jak si se udržovala v kondici, abys byla co nejlépe připravená na návrat.
V době nouzového stavu jsem se věnovala běhu, posilování a stabilizacím. Hodně jsem se zaměřila také na posilování kolene. Super bylo trénování přes sociální sítě s našimi kondičními trenéry Bety a Matějem :)
Prozraď nám, jak si se odreagovala od situace, která se děla poslední dva měsíce.
Neměla jsem moc času na nějaké odreagování. Většinu času jsem trávila s rodinou a nebo učením na maturitní zkoušku, která mi letos čeká.
Vzkaz fanouškům?
Našim fanouškům děkuji za podporu. Přeji jim hlavně hodně zdraví a těším se na brzké shledání v hale Královka.