Začala nová sezóna ŽL U15

16.9.2019
Kostrbatý vstup do nové sezóny!

V polovině září nám začala nová sezóna U15.

Příprava proběhla velmi dobře, i když z časových důvodů jsme neabsolvovaly žádný přípravný zápas, ale přesto jsme věřily, že letos konečně Jičín porazíme.

Bohužel, opět se nepovedlo. Nově poskládané družstvo zaplatilo daň prvního utkání proti těžkému soupeři. Výrazně se projevila nesehranost. Před prvním víkendem jsme měly mít tři tréninky v kompletní sestavě, ale bohužel na každém z tréninků někdo chyběl.

Po celou dobu sobotního utkání jsme se držely JIčínu na dostřel, ovšem jako v minulé sezóně nám kousek k úspěchu chyběl. V průběhu utkání jsme udělaly hromadu hrubých chyb a i když nám nechyběla bojovnost, nedokázaly jsme výsledek otočit v náš prospěch.

 

V neděli, již bez Lindy Srpové, jsme oodjely k odpolednímu utkání do Trutnova. V úvodu utkání se nám vůbec nedařilo. Trutnov nás zaskočil bojhovností a houževnatostí a my se trápily. Po první čtvrtině jsme dokonce prohrávaly o 2 body. V poločase jsme se dostaly do těsného vedení o 6 bodů. A ještě v průběhu třetí čtvrtiny jsme se obávaly o výsledek. Naštěstí v průběhu druhé poloviny třetí a ve čtvrté čtvrtině jsme se probudily a začaly konečně hrát svoji hru a najednou jsme odskočily i ve skóre. Konečný výsledek dramatu vůbec nenasvědčuje.