Finále 1.ligy

29.4.2019
V semifinále 1.ligy se Žabinama vyhráváme 3:0 na zápasy a postupujeme do finále 1.ligy

Žabiny Brno B - USK Praha B 61:78

Po ranním utkání EX U17 a po skvělém postupu na MČR, jsme jeli bojovat o finále 1.ligy do Brna. Od první čtvrtiny jsme si vypracovávali vedení. Ve třetí čtvrtině náskok našeho týmu byl až o 30 bodů. Velmi dobrou aktivitou se prezentovala Kristýna Brabencová. Čtvrtá čtvrtina se nám nepovedla. Polevili jsme v útoku i v obraně. Tým Žabin nás trestal a zaslouženě stáhnul vysoké vedení.

Postupujeme do finále 1.ligy. Čekáme na soupeře z Pardubic, či Mladé Boleslavy. Ty odehrají páté, rozhodující utkání ve středu 1.5. Dle termínové listiny budeme hrát finále 1.ligy již tento víkend 4.-5.5. Pokud postoupí Pardubice, tak náš tým bude začínat na domácí palubovce - časy upřesníme. Při postupu MB, začínáme na půdě soupeře. Hned ve středu - 8.5. - by se hrálo třetí utkání. Dle stavu série by se finále 1.ligy dohrávalo o víkendu 11.-12.5.