Připravujeme se na zápas pravdy!

12.12.2005
Středa, 14. 12., 18.30. Právě v tento den se může rozhodnout o našem dalším osudu v Evropské lize. Chceme-li i nadále snít o postupu do playoff nejprestižnější evropské klubové soutěže, musíme vyhrát. A kdo se nám postaví do cesty? Španělský klub Ros Casares Valencia, momentálně čtvrtý tým skupiny A.
Vysokoškolačky v minulém týdnu poprvé na evropské scéně zvítězily. Na Folimance jsme porazili belgický Namur o osm bodů a oživili tak naděje na vytoužený postup ze skupiny. Jenže nezaváhaly ani Španělky, které si v domácím prostředí poradily s Mondeville (76:73). Naše hráčky v pátek absolvovaly utkání 11. kola Ženské basketbalové ligy v Karlových Varech. Duel si předehrály, původně se mělo hrát o den později. "Až na úvod obou poločasů jsme utkání kontrolovali a zaslouženě zvítězili," konstatoval spokojený trenér Lubor Blažek. Generálka na důležitý souboj v Eurolize nám tedy vyšla. Ve Varech jsme zvítězili 89:73. Jak to dopadne ve středu? Atraktivní zápas s Valencií si rozhodně nenechte ujít a přijďte naše hráčky povzbudit. Zcela určitě to budou potřebovat! Bližší informace o španělském klubu a předzápasový rozhovor s hlavním trenérem Luborem Blažkem zde naleznete již zítra.