Hanušová Alena 11:28 3/1 3/0 0/0 2 4 6 0 2 1 0 0 2 2
Elhotová Karolína 02:36 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Dupree Candice 21:19 8/3 0/0 0/0 1 2 3 2 3 1 0 0 2 6
Steinberga Anete 06:22 3/0 0/0 0/0 1 2 3 0 1 2 0 0 0 0
Šípová Tereza 0:00 0/0 0/0 0/0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Vyoralová Tereza 16:22 3/0 0/0 2/2 1 0 1 1 3 2 0 0 2 2

Články k zápasu

22
02

Ve Schiu nevítězíme

Basketbalistky ZVVZ USK Praha zakončily základní skupinu v Evropské lize porážkou 63:71 na hřišti Schia. Ani třetí prohra v soutěži v řadě nic nezměnila na tom, že české mistryně postoupily ze třetího místa ve skupině do čtvrtfinále, ve kterém se utkají s ruským Orenburgem. Schio si výhrou zajistilo postup ze čtvrtého místa na úkor Montpellieru, který prohrál v Krakově 61:77.
21
02

Poslední kolo základní části zakončíme ve Schiu

Basketbalistky ZVVZ USK Praha mají za sebou 13 kol v Evropské lize. Zítra je čeká poslední kolo v italském Schiu. Minulou středu bohužel Pražanky nestačily na turecký Fenerbahce Istanbul, i když ještě 5 minut před koncem čtvrté čtvrtiny vedly o 7 bodů. Turkyně nakonec vyhrály a USK tak skončí po základní části na třetí pozici skupiny A.