Alena Hanušová

NAROZENA:  29.5.1991

NÁRODNOST:  CZE

ČÍSLO DRESU:  7

V KLUBU OD:  1.8.2014

POZICE:  PF

FACEBOOK:  https://www.facebook.com/alena.hanusova.5?fref=ts

INSTAGRAM:  https://www.instagram.com/ajkah7/

ÚSPĚCHY:  Největší týmové úspěchy: - vítěz Euroligy 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz FIBA SuperCup 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz ŽBL 2015 - ZVVZ USK Praha - vítěz ŽBL 2010 - IMOS Brno Největší individuální úspěchy: - 2x 2.místo v anketě Basketbalistka roku Reprezentace: - U16 ME 3.místo 2007 - U18 ME 3.místo 2008 - Ženy ME 4.místo 2011 - LOH Londýn 2012 7.místo

Statistiky Euroliga

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
Uni Györ (HUN) 23:40 8/5 4/1 2/2 0 7 7 1 1 2 3 0 1 15
Wisla Can-Pack (POL) 18:46 3/1 4/2 0/0 0 2 2 0 0 1 1 0 0 8
Mersin Buyuksehir (TUR) 14:11 3/2 3/0 0/0 0 3 3 0 1 0 0 0 4 4
BLMA (FRA) 20:19 3/2 3/1 0/0 1 1 2 1 0 0 0 0 1 7
Dynamo Kursk (RUS) 22:21 4/1 6/3 2/2 0 1 1 0 1 1 0 0 2 13
Fenerbahce (TUR) 21:48 4/3 5/2 1/1 0 1 1 0 0 1 2 0 1 13
Famila Schio (ITA) 14:40 5/1 2/2 4/3 1 3 4 1 0 1 0 0 2 11
Uni Györ (HUN) 10:34 0/0 3/0 2/1 0 4 4 0 0 0 0 0 0 1
Wisla Can-Pack (POL) 28:56 9/7 1/0 0/0 1 4 5 3 1 2 0 0 3 14
Mersin Buyuksehir (TUR) 20:31 4/2 5/4 2/2 2 0 2 1 1 0 0 0 5 18
BLMA (FRA) 08:52 2/0 1/0 0/0 1 2 3 0 1 1 0 0 2 0
Dynamo Kursk (RUS) 21:07 3/1 6/1 2/2 0 3 3 0 0 2 0 0 3 7
Fenerbahce (TUR) 16:04 4/2 6/2 0/0 1 2 3 0 0 0 0 0 1 10
Famila Schio (ITA) 11:28 3/1 3/0 0/0 2 4 6 0 1 2 0 0 2 2
Nadezhda Orenburg (RUS) 22:22 8/3 3/1 4/3 0 0 0 2 0 3 0 0 0 12
Nadezhda Orenburg (RUS) 03:12 0/0 0/0 0/0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
Nadezhda Orenburg (RUS) 04:37 0/0 0/0 0/0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
Dynamo Kursk (RUS) 09:10 2/1 2/0 0/0 0 0 0 0 0 1 0 0 2 2
UMMC Ekaterinburg (RUS) 14:58 4/1 4/0 0/0 0 2 2 0 1 1 0 0 3 2
CELKEM 16:11 69/33 61/19 19/16 9 40 49 10 8 19 6 0 32 139

Statistiky Ženská basketbalová liga

 min2 Pts3 PtsFTORDRTot.ASTOSTBLF+F-Pts
KARA Trutnov 24:44 8/4 2/1 2/2 2 5 7 2 1 1 0 3 3 13
SBŠ Ostrava 24:58 7/4 2/1 4/4 4 8 12 5 1 1 0 3 3 15
Žabiny Brno 33:22 11/7 5/2 5/5 3 2 5 1 1 2 0 3 4 25
DSK Basketball Nymburk 29:51 12/9 2/0 3/2 2 4 6 2 2 4 0 2 2 20
Sokol H. Králové 28:52 10/4 0/0 2/2 0 6 6 1 3 7 0 3 3 10
Slovanka MB 22:42 8/7 1/0 0/0 1 1 2 0 0 0 0 0 2 14
BA K. Vary 23:20 11/8 1/0 4/4 1 4 5 2 3 0 1 4 1 20
BK Strakonice 26:14 12/6 4/2 2/2 3 8 11 3 1 3 1 2 4 20
Teamstore Brno 26:59 9/5 7/3 4/3 4 7 11 3 1 0 0 4 2 22
BLK Slavia Praha 24:11 3/3 4/2 4/3 0 2 2 0 3 3 1 2 1 15
KARA Trutnov 27:43 11/6 4/0 0/0 1 4 5 2 0 0 0 0 0 12
SBŠ Ostrava 27:17 6/2 4/2 2/2 0 4 4 0 1 2 1 3 1 12
KP Brno 24:13 7/4 3/1 0/0 0 3 3 1 1 3 2 1 1 11
Žabiny Brno 21:51 13/5 1/0 3/3 4 1 5 2 1 0 0 2 2 13
DSK Basketball Nymburk 23:25 0/0 3/2 3/2 1 3 4 4 3 6 1 1 4 8
Sokol H. Králové 27:55 6/3 4/2 4/4 1 5 6 2 2 1 2 3 0 16
Slovanka MB 18:32 6/3 0/0 2/2 0 2 2 2 0 3 2 1 1 8
BA K. Vary 28:56 9/8 5/3 4/3 1 2 3 1 1 5 1 5 1 28
BK Strakonice 19:46 4/2 3/0 1/1 1 0 1 3 1 0 0 3 1 5
KP Brno 19:41 4/4 4/3 2/2 0 3 3 0 1 1 1 1 4 19
BLK Slavia Praha 16:20 2/1 0/0 4/4 1 4 5 1 0 0 0 4 1 6
BA K. Vary 19:23 7/3 2/2 2/2 1 0 1 0 2 0 0 2 5 14
BA K. Vary 25:27 11/5 2/1 2/2 1 1 2 0 0 0 0 3 3 15
BA K. Vary 15:26 3/1 3/2 3/3 1 2 3 1 0 2 0 2 0 11
DSK Basketball Nymburk 22:40 8/4 2/0 2/2 2 5 7 2 1 1 1 2 0 10
DSK Basketball Nymburk 23:11 10/7 1/1 3/2 0 2 2 3 1 0 1 2 3 19
DSK Basketball Nymburk 21:38 8/5 2/1 2/1 0 3 3 1 0 2 0 1 1 14
Sokol H. Králové 26:15 9/6 4/2 6/6 2 5 7 0 3 2 0 5 2 24
Sokol H. Králové 19:44 3/1 3/1 0/0 0 3 3 1 1 1 1 1 1 5
Sokol H. Králové 18:30 5/1 2/0 0/0 0 4 4 3 1 3 1 1 1 2
CELKEM 23:46 223/128 80/34 75/68 37 103 140 48 36 53 17 69 57 426