05
10

Extraliga starších dorostenek - prognózy před začátkem sezóny

Probasket/Jiří Hofírek V loňské sezóně byl suverénem tým Hradce Králové, když kompletní základní pětka byla základní pětkou i v juniorské reprezentaci. Týmy Valosunu, Strakonic i Trutnova však jasnému favoritovi ve Final Four pěkně zatopily a Hradec vybojoval zlato až v prodloužení finálového utkání s Valosunem. Kdo bude ve dvanáctičlenné extralize, která se hraje stále stejným systémem (základní část + osmičlenné play-off a následně Final Four, poslední čtyři týmy bojují o dvě místa v extralize, 11. a 12. tým sestupuje do baráže), slavit letos?
08
09

Valosun Cup 2009

22
06

Soustředění Turnov

Ahoj holky, posílám vám informace k soustředění v Turnově. V pondělí 17.8. začínáte atletickou přípravu na Folimance v 11:00.
20
04

Naděje na postup stále žije!

O víkendu pokračovalo play-off extraligy starších dorostenek a naše děvčata na domácí palubovce úspěšně bojovaly o naději postoupit na MČR, když se nám podařilo vyrovnat serii s favoritem z Trutnova na 2-2! Rozhodující utkání se hraje nyní ve středu na palubovce soupeře.
01
04

Do plyoff jsme vstoupily neúspěšně

Po delší době se naše starší dorostenky dostaly do playoff a v něm jsme narazily na spolufavorita celé soutěže, obhýjce stříbra, tým Kara Trutnov. Do vyřazovací části, která se hraje na 3 výhry, jsme zajížděly na úvod na palubovku soupeře.
18
03

Do playoff z 5. místa!

V závěrečné fázi základní části extraligy starších dorostenek nás čekala 4 domácí střetnutí, ve kterých se nám podařilo 3x uspět a díky tomu jsme se posunuly na konečné 5. místo. Ve čtvrtfinále playoff se střetneme s týmem BK Trutnov, který po většinu základní části figuroval na 2. místě tabulky za suveréním Hradcem Králové.
17
02

2 cenné výhry na hřištích soupeřů

O tomto víkendu pokračovala extraliga starších dorostenek a naše děvčata zajížděla na palubovky soupeřů - týmů Sokolova a Sparty. Po předchozích nezdarech jsme nutně potřebovaly 2 výhry pro potvrzení účasti v playoff a vylepšení stávající 8. příčky v tabulce. Úkol se nám i přes drobné nepříjemnosti s dopravou podařilo splnit.
20
01

Na Moravě s cennou výhrou

Do odvetné části extraligy starších dorostenek jsme vstoupily výjezdem na palubovky soupeřů - Brněnských celků Gambrinusu a Valosunu. Vedlo se nám stejně jako těsně před Vánocemi a v silně oslabené sestavě se nám podařilo ukořistit cennou výhru na palubovce favorizovaného Gambrinusu.
08
12

2 výhry na palubovkách soupěřů

O víkendu jsme v extralize starších dorostenek opět zajížděly na palubovky soupeřů a podařilo se nám přivést 2 cenné výhry.
25
11

Výhra na Nuslích, prohra ve Strakonicích

O víkendu pokračovala extraliga starších dorostenek a naše děvčata opět zavítala na palubovku soupeřů, tentokrát jsme jely do Strakonic a v neděli na Nusle. Podařila se nám urvat cenná výhra po slušném výkonu na Nuslích, když jsme v sobotu totálně propadly ve všech činnostech a prohrály ve Strakonicích.
USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

23.
zář
USK Praha
Sluneta Ústí n.L.
24.
zář
USK Praha
Levhartice Chomutov

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

1.
BK Strakonice
0
2.
BA Sparta Praha
0
3.
USK Praha
0
4.
Žabiny Brno
0
5.
KP Brno
0
6.
Loko Trutnov
0
7.
Sokol H. Králové
0
8.
SBŠ Ostrava
0
9.
HB Basket
0
10.
Sluneta Ústí n.L.
0
11.
Levhartice Chomutov
0
12.
Tygři Praha
0

Tréninky

pondělí
Královka 16:00-17:30
úterý
Královka 16:00-17:30
čtvrtek
Královka 16:00-17:30
pátek
Královka 16:00-17:30

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová