08
09

Valosun Cup 2009

22
06

Soustředění Turnov

Ahoj holky, posílám vám informace k soustředění v Turnově. V pondělí 17.8. začínáte atletickou přípravu na Folimance v 11:00.
20
04

Naděje na postup stále žije!

O víkendu pokračovalo play-off extraligy starších dorostenek a naše děvčata na domácí palubovce úspěšně bojovaly o naději postoupit na MČR, když se nám podařilo vyrovnat serii s favoritem z Trutnova na 2-2! Rozhodující utkání se hraje nyní ve středu na palubovce soupeře.
01
04

Do plyoff jsme vstoupily neúspěšně

Po delší době se naše starší dorostenky dostaly do playoff a v něm jsme narazily na spolufavorita celé soutěže, obhýjce stříbra, tým Kara Trutnov. Do vyřazovací části, která se hraje na 3 výhry, jsme zajížděly na úvod na palubovku soupeře.
18
03

Do playoff z 5. místa!

V závěrečné fázi základní části extraligy starších dorostenek nás čekala 4 domácí střetnutí, ve kterých se nám podařilo 3x uspět a díky tomu jsme se posunuly na konečné 5. místo. Ve čtvrtfinále playoff se střetneme s týmem BK Trutnov, který po většinu základní části figuroval na 2. místě tabulky za suveréním Hradcem Králové.
17
02

2 cenné výhry na hřištích soupeřů

O tomto víkendu pokračovala extraliga starších dorostenek a naše děvčata zajížděla na palubovky soupeřů - týmů Sokolova a Sparty. Po předchozích nezdarech jsme nutně potřebovaly 2 výhry pro potvrzení účasti v playoff a vylepšení stávající 8. příčky v tabulce. Úkol se nám i přes drobné nepříjemnosti s dopravou podařilo splnit.
20
01

Na Moravě s cennou výhrou

Do odvetné části extraligy starších dorostenek jsme vstoupily výjezdem na palubovky soupeřů - Brněnských celků Gambrinusu a Valosunu. Vedlo se nám stejně jako těsně před Vánocemi a v silně oslabené sestavě se nám podařilo ukořistit cennou výhru na palubovce favorizovaného Gambrinusu.
08
12

2 výhry na palubovkách soupěřů

O víkendu jsme v extralize starších dorostenek opět zajížděly na palubovky soupeřů a podařilo se nám přivést 2 cenné výhry.
25
11

Výhra na Nuslích, prohra ve Strakonicích

O víkendu pokračovala extraliga starších dorostenek a naše děvčata opět zavítala na palubovku soupeřů, tentokrát jsme jely do Strakonic a v neděli na Nusle. Podařila se nám urvat cenná výhra po slušném výkonu na Nuslích, když jsme v sobotu totálně propadly ve všech činnostech a prohrály ve Strakonicích.
18
11

Vydřené vítězství v derby se Slovankou

Toto pondělí nás los zavedl na palubovku Basketu Slovanka a toto prestižní derby se nám podařilo po velmi nervózním průběhu dovést do vítězného konce, kdy jsme zlepšenou hrou v závěru utkání svého soupeře udolali po vyrovnaném boji ve hře obran 55:51.
USK Futures PRAHA

Nadcházející utkání

18.
úno
Sokol H. Králové
USK Praha
19.
úno
Loko Trutnov
USK Praha

Výsledky

29.
led
57
67
USK Praha
Žabiny Brno
28.
led
45
69
USK Praha
BA Sparta Praha

Tabulka

1.
BA Sparta Praha
4
2.
Žabiny Brno
4
3.
Sokol H. Králové
4
4.
Levhartice Chomutov
3
5.
Loko Trutnov
3
6.
HB Basket
2
7.
USK Praha
2
8.
Tygři Praha
2

Tréninky

Trenéři

Jana Klečková
Lucie Kůželová