Nedařilo se ani podruhé

11.4.2004
Basketbalistky BK Loko VČE Trutnov dnes navázaly na včerejší výborný výkon a po zásluze vyhrály i druhý zápas semifinálové série 83:57.

USK Blex KV Praha - BK VČE Loko Trutnov SSŽ 57:83 (13:16. 30:46. 40:60)

Jindy suverénní vysokoškolačky dnes působily ustrašeným dojmem. Ze začátku měly více šancí ke skórování. nedokázaly je však využít. Trutnov se pak nenechal ke skórování pobízet a hra brzy nabrala obrázek včerejšího zápasu. USK v první čtvrtině ještě dokázal se soupeřem držet krok. neskutečné chyby ho však srážely do kolen. Rozhodnutí přinesla druhá čtvrtina. ve které získaly hostující hráčky uklidňující šestnáctibodový náskok. který už nepustily. Závěr se tak dohrával za obrovské radosti Trutnovského celku a početné skupinky hostujících fanoušků.

body: Voračková Ivana 12. Pechová Martina 10. Bortelová Veronika 10. Klečková Jana 9. Matovič Ivana 8. Mokrošová Markéta 5. Hlaváčková Kamila 2. Podešvová Simona 1. Ziklová Hana 0. Komžíková Iva 0 - Borecká Irena 22. Kulichová Petra 16. Dobrovičová Erika 16. Johnová Darina 14. Stejskalová Jana 5. Brantlová Tereza 5. Hartigová Michala 5; střelba 3b.: 16/3:6/1; střelba 2b.: 40/12:48/31; TH: 29/24:28/18; doskoky: 30:30; chyby: 25:24; 5 chyb: 32. Brantlová Tereza. 33. Johnová Darina; rozhodčí: Vondráček Marek a Lukeš Libor; komisař: Kyjovský Pavel; 200 diváků; nejlepší hráčka: Kulichová Petra

Zdeněk Sýkora (trenér hostů): Utkání bylo vyrovnané. hrál se oboustranně vynikající basketbal. Naše hráčky se přestaly hrát. předvedly jsme asi náš nejlepší ligový výkon v této sezóně.

Ivan Beneš (trenér domácích): Trutnov i ve druhém zápase zaskočil domácí hráčky. čímž získal druhé velice cenné vítězství a má tak výbornou pozici pro domácí zápasy.