Ve Varech bez problémů

15.3.2004
Druhou výhru v nadstavbových bojích mají na svém kontě basketbalistky USK Blex Praha. V zápase 3. kola skupiny A1 vyhrály v Karlových Varech 65:44.
Vysokoškolačky si hned v první minutě vybudovaly šestibodový náskok. který držely téměř až do konce první čtvrtiny. Poté se však trefily slovenské opory domácích Hricková s Margečiakovou a po koši Větrocové bylo ve 12. minutě srovnáno na 24:24. Ve zbývajících osmi minutách však domácí celek zaznamenal jen pouhé čtyři body a USK se dostalo do desetibodového náskoku.

Střelecká mizérie Karlových Varů pokračovala i ve třetí čtvrtině - první koš ze hry zaznamenala Margečiaková až v poslední minutě tohoto hracího období!! Mezi 12. a 29. minutou tak domácí celek zaznamenal jen pět bodů. V zápase nastoupila znovu v barvách USK i dorostenka Ivana Komžíková. která se vrátila z hostování ze Sparty.

Příští zápas čeká naše hráčky ve středu. kdy přivítají na Folimance od 16.00 Trutnov.