Výborný výkon v Trutnově nás vrátil na 2. místo

22.2.2004
USK Blex Praha zvítězil v Trutnově díky výbornému výkonu o jedenadvacet bodů a vrátil se tak na 2. místo v tabulce skupiny A1.

Domácí Trutnov nezačal špatně a v první čtvrtině byl našemu celku vyrovnaným soupeřem. Rozhodující náskok jsme si však začali tvořit již ve druhé čtvrtině. "Hodně nám pomohla dobrá obrana." pochválil své svěřenkyně po zápase trenér Beneš. V půlce jsme vedli již o třináct bodů. rozhodnutí přinesla třetí čtvrtina. kdy jsme přečkali počáteční tlak soupeře a zvýšili na 59:41.

BK VČE Loko Trutnov SSŽ - USK Blex KV Praha 56:77 (21:20. 33:46. 41:59)

body: Hartigová Michala 19. Dobrovičová Erika 11. Kuřitková Pavla 8. Kulichová Petra 7. Borecká Irena 5. Brantlová Tereza 4. Urbanová Iveta 2. - Pechová Martina 23. Bortelová Veronika 14. Matovič Ivana 11. Klečková Jana 9. Voračková Ivana 9. Hlaváčková Kamila 6. Mokrošová Markéta 5;

střelba 3b.: 13/1:11/3; střelba 2b.: 53/20:42/26; TH: 21/13:22/16; doskoky: 30:31; chyby: 19:20; rozhodčí: Kurz Vlastimil a Hruša Petr; komisař: Kyjovský Pavel; 1000 diváků; nejlepší hráčka: Hartigová Michala