Zajímavosti ze statistiky

16.4.2002
Po základní části skončilo družstvo USK BLEX K.V. Praha na 2. místě. A jak si stojí naše hráčky a celý náš tým v ostatních statistikách? Na 2. místě jsme i v tabulce podle úspěšnosti celkové střelby s úspěšností 49.4 % za 1. Žabovřesky (55.8). na 3. místě je Trutnov (44.3%) a tabulku uzavírá. stejně jako tu ligovou po základní části. Královo Pole (37.1%) 2. místo nám patří i v úspěšnosti střelby trestných hodů (78.1%) V individuálních statistikách je procentuelně 2. nejúspěšnější střelkyní Ivana Voračková. která proměnila 91.2% všech házených trestných hodů. Václava Vojtová drží rekord tohoto ročníku v počtu doskočených míčů za jedno utkání. když v zápase s Trutnovem doskočila 19 míčů. Naší kapitánce Kláře Kreuzové se podařilo dát nejvíce trojek v jednom zápase z celé ligy a to 7.