Zázrak se nekonal

10.12.2003
Basketbalistky USK podle očekávání nestačily v Eurolize na Barcelonu a ve Španělsku prohrály 80:56.

V první čtvrtině se vysokoškolačky ještě držely. ve druhé je však domácí tým jednoznačně přehrál a v poločase tak Španělky vedly jednadvacetibodovým rozdílem a o osudu utkání bylo rozhodnuto. "Nehráli jsme špatně. Barcelona je silný tým. řekl po zápase trenér USK Ivan Beneš. "Abychom tu dnes zahráli lépe. museli bychom podat vyjímečný výkon." dodal Beneš. Nejlepší střelkyní se stala Ivana Matovičová. autorka 23 bodů. Podpořit ji však dokázala jen Voračková (12 b.). ostatní hráčky nevstřelily více než dva koše. V domácím dresu se nejvíce dařilo Reidové. která ke čtrnácti bodům přidala i stejný počet doskoků.

Barcelona - USK Blex Praha 80:56 (17:10. 43:22. 68:42)

body: Reidová 14. Gallegová 13. Sanchezová 12 - Matovičová 23. Voračková 12. Klečková 5