Série je srovnána, rozhodne třetí zápas

26.8.2007
Zatímco první utkání 1. kola play-off WNBA mezi Connecticutem a Indianou bylo nesmírně vyrovnané a o vítězství týmu Lindsay Whalenové muselo rozhodnout až třetí prodloužení (druhý duel v hale Conseco Fieldhouse měl zcela odlišný průběh. Basketbalistky Fever totiž zvítězily jednoznačně o devatenáct bodů a srovnaly stav série na 1:1.
1. KOLO PLAY-OFF WNBA: Indiana Fever - Connecticut Sun 78:59 (23:13, 17:8, 21:17, 17:21) STAV SÉRIE: 1:1 Indiana rozhodla o svém triumfu již v prvním poločase. Domácí hráčky skvěle bránily a v úvodních dvou čtvrtinách povolily bezradným soupeřkám nastřílet pouhých jednadvacet bodů - z toho ve druhé části hry jen osm!!! Po třech čtvrtinách měly k dobru už třiadvacet bodů, a tak bylo nad slunce jasné, že o osudu celé série rozhodne až třetí zápas. Lindsay Whalenové se stejně jako jejím spoluhráčkám tentokrát vůbec nedařilo. Nejlepší střelkyní Sun byla s 11 body Katie Douglasová, rozehrávačka ZVVZ USK zaznamenala 6 bodů, když proměnila pouze jediný z devíti střeleckých pokusů z pole a všechny čtyři trestné hody. Do statistik se zapsala i 4 doskoky a 2 asistencemi, ale rovněž 4 ztracenými míči. Nejvíce bodů: DeForgeová 26, Catchings 15 bodů a 13 doskoků, Whitmoreová 12 - Douglasová 11, Willinghamová 9, Mahoneyová 7, Whalenová 6, Dydeková 6, Jonesová 6