Australanky měly jasně navrch

4.8.2007
Už v prvním poločase udělaly australské basketbalistky důležitý krok ke svému vítězství nad českými juniorkami v dalším duelu na světovém šampionátu v Bratislavě. Vítězky si tak zajistily účast v utkání o konečné 5. místo, kdežto Česko čeká souboj o 7. příčku.
MS JUNIOREK - BRATISLAVA Česko - Austrálie 66:89 (12:20, 15:20, 15:16, 24:33) Český tým začal ztrácet krok již v úvodní části hry. Proti velice dobře bránící Austrálii se naše hráčky v útoku jen velice těžko prosazovaly a v prvních deseti minutách nastřílely pouhých dvanáct bodů. Do konce prvního poločasu narostlo vedení australských basketbalistek na třináct bodů a bylo prakticky jasné, že o páté místo budou bojovat soupeřky. Nejvíce bodů ČR: Štěpánová 17 bodů a 9 doskoků, Hejdová 14, Elhotová 10