My vám ty medaile přivezli!

8.5.2023
V boji o bronzové medaile porážíme Žabiny Brno rozdílem třídy 48:79!

Žabiny Brno vs. USK Praha - 48:79

V boji o bronzové medaile jsme se střetli s týmem Žabiny Brno, který neuspěl v semifinále s favorizovaným HB Basket. S týmem Žabin jsme se v nadstavbové části sezóny utkali hned dvakrát a moc dobře jsme věděli, jak dobrý výkon musíme předvést, abychom mohli být úspěšní. Hned první čtvrtina dopadla podle našich nejlepších představ. Perfektně jsme bránili vymezené území, nedovolili jsme soupeři útočné doskoky a získané míče jsme proměnili v jednoduché přesilové situace. Rozdíl ve skóre první čtvrtiny byl propastný, do druhé části hry jsme vstupovali s šestnáctibodovým vedením. V druhé fázi utkání jsme pokračovali v naší aktivní hře a trefili jsme i několik šťastných střel z dlouhé a střední vzdálenosti. Poločasové skóre bylo jednoznačně v náš prospěch 26:52. V druhé půli jsme nedovolili žádné zaváhaní a souboj o bronzové medaile jsme zaslouženě vyhráli.

Děkujeme všem rodičů a fanouškům za podporu na turnaji F8 v Hradci. Holkám, které příští rok budou nastupovat v kategorii U19, držíme pěsti. A už teď se těšíme na nadcházející sezónu, která bude určitě stejně zajímavá jako ta letošní.