Čtyři víkendové zápasy U11

28.11.2022
Družstvo U11 má za sebou čtyři víkendové zápasy. Začínali jsme v Jenči prvním zápasem proti BA Sparta Praha. První čtvrtina nebyla úplně podle představ, nebránili jsme precizně a první čtvrtina skončila 10:6. Přes náš špatný start jsme zbytek utkání uhráli s přehledem a konečné skóre bylo 66:28. Hned po tom nás čekal těžký zápas s Tygry Praha. Holky se celý zápas trápily proti velmi dobré obraně Tygrů a tlaku domácích fanoušků, zápas dopadl 41:75 ve prospěch soupeře.

Další den jsme se přesunuli na palubovku Slovanky. Jako první soupeř nás čekal HB Basket. Celý zápas se nám dařilo, hráli jsme dobrou obranu, proměňováli těžké koše. Sice jsme si nedošli pro výhru, po skóre 42:45 jsme však  měli být na co pyšní. Další zápas už nedopadl podle našich představ, holky se už po dlouhém víkendu nezvládali soustředit na obranu, tak jak se nám dařilo v předchozím utkání,  zápas se Slovankou nakonec skončil třetí prohrou v řadě 24:67.