U14 dvojička

14.11.2022
U14 pražské derby.

V sobotu 12.11. jsme odehrály přátelské utkání proti BK Klatovy. Byla to pro nás příjemná zkušenost zahrát si proti neznámému soupeři. V zápase jsme zvítězily 93:43, nutno říci, že soupeř přijel jen s devíti hráčkami a nás bylo 14.

V neděli netradičně až od 17ti hodin nás čekal tradiční soupeř Tygři Praha. Vstup do zápasu nebyl podle našich představ, dlouho jsme se trápily s překonáváním soupeře, ale především zlepšenou obranou, z čehož pramenily zisky v obraně, jsme se dostávaly k lehkým košům z rychlých protiútoků. Do poločasu nám soupeř dal pouhých 8 bodů a my soupeřovo konto zatížily 40ti body. Ve druhém poločase jsme občas ztratili koncentraci v obraně a dovolily soupeři dát pár laciných košů, což by se nám mělo stávat co nejméně. I tak jsme zvítězily vysoko 80:37. Nyní nás začátkem prosince čekají poslední zápasy ve skupině A a to proti Kralupům a Slanému.