1.den MČR

7.5.2022
Extraliga U19 byla pro tuto sezónu velmi vyrovnaná. I první den MČR ukázal, že "papírové" předpoklady, či umístění v základní části nezaručí postup mezi nejlepší čtyři týmy. O medaile bude hrát Hradec, BA Sparta Praha, kteří potvrdili umístění ze základní části. Doplní je USK Praha a Chomutov.

1.čtvrtfinále:

H.Králové - Žabiny Brno 83:50

Jednoznačné vítězství Hradce. 

 

2.čtvrtfinále:

BK Havířov - USK Praha 51:67

V sezóně jsme s týmem BK Havířov prohrály 2x minimálním rozdílem. Vstup z naší strany byl velmi ustrašený, nervózní, s neproměňováním vyložených šancí. Rozhodující, dvouciferné vedení přišlo v poslední čtvrtině. Náš tým si vybojoval vítězství a bude hrát o medaile. Po nevyrovnané výkonnosti v sezóně, bereme být mezi čtyřmi nejlepšími týmy jako velký úspěch. Přesto se chceme poprat o medaile, předvést co nejlepší výkony a užít si MČR U19.

 

3.čtvrtfinále

Basket Slovanka - BK Chomutov 57:62

Chomutov ze 7.místo odsunul doposud kralující Slovanku.

 

4.čtvrtfinále

BA Sparta Praha - Loko Trutnov 63:46 

 

V SOBOTU HRAJE NÁŠ TÝM OD 18 HODIN S FAVORITEM MISTROSTVÍ - HRADCEM KRÁLOVÉ. PŘIJĎTE PODPOŘIT NÁŠ TÝM.