Z Brna 1:1

7.11.2021
Z Brna vezeme jedno vítězství s KP.

KP Brno - USK Praha 54:69

Dobrou první polovinu utkání předvedl náš tým. Snažily jsme se o rychlý přechod. I když jsme druhou část polevily, vedení bylo dostačující a my zaslouženě porazily KP Brno.

Žabiny Brno - USK Praha 72:58

Dvě rozdílné poloviny zápasu. V první části hry jsme šly do vedení - hrály aktivně s pokusy o rychlý přechod, či 1:1. Koncem druhé čtvrtiny jsme polevily v aktivitě. V době, kdy jsme měly pouze 3 fauly, necháme hráčku předriblovat celé hřiště a zakončit úspěšnou trojkou s klaksonem. Začátek druhého poločasu byl o několika neproměněných šancí, kterými jsme měly navýšit naše vedení. Opak byl pravdou. Začaly jsme produkovat hru, kterou se vůbec nechceme prezentovat - bez rychlosti, nasazení, bez obrany, bez plnění taktických pokynů - jak v obraně, tak v útoku. Velkou výškovou převahu jsme nedokázaly využít nejenom útočně, ale ani v rámci doskoků, na kterých jsme měly "kralovat". Projevem odevzdaného týmu působily naše hráčky. Tým může prohrát - je to pořád sport, ale prohrát s pocitem, že jsem na hřišti nechal vše - nasazení, bojovnost, chtění se porvat o každý míč.