Evropa prohrála, Sviatlana trefila jednu trojku

8.3.2007
All-Star Game Evropské ligy, které se uskutečnilo dnes večer ve Valencii, opanoval Výběr světa. Evropu porazil o třináct bodů 93:80, když o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase. Naše vyslankyně Sviatlana Volnaya se zapsala do statistik třemi body a šesti doskoky.
ALL-STAR GAME EUROLIGY Výběr Evropy - Výběr světa 80:93 (20-28, 22-32, 20-22, 18-11) Vítězky si vypracovali rozhodující náskok na přelomu obou poločasů. Dvě a půl minuty před koncem druhé čtvrtiny byl stav 40:48, avšak koncovka této části hry se odehrála jasně v režii světového výběru, který ji vyhrál v poměru 12:2. Na začátku druhého poločasu pak "svět" přidal dalších devět bodů v řadě, zvýšil svůj náskok na 69:42 a bylo rozhodnuto. Střelci: Evropa - Yilmazová 14, Aubertová 11, Grudaová 10 bodů a 8 doskoků, Stěpanovová 10, Valdemorová 8 bodů a 6 asistencí, Bibrzycka 7, Ivanyiová 7, Csernyová 7, Volnaya 3, Maltsiová 2, Vítečková 2 Svět - Pondexterová 17, Gaitherová 14 bodů a 10 doskoků, Powellová 12 bodů a 9 doskoků, Whitmoreová 11, Johnsonová 10, Cantyová 7, Taylorová 7, Nolanová 6, Fordová 6, Harrowerová 3