Vítězství na Spartě a nečekaná porážka na Slovance

3.10.2021
O státním svátku 27.9.2021 odehrály U15 utkání na Spartě v neděli 2.10.2021 prohrály po nepřesvědčivém výkonu na Slovance.

Sparta : USK 44:62

Výborně sehraný první poločas, ve kterém jsem přehrály soupeřky agresivní obranou a rychlými protiútoky. Druhý poločas bylo jedno velké trápení, nespočetně hodně ztracených přihrávek a velmi děravá obrana, nechaly jsme soupeřkám hodně prostoru na jednoduché střely. Výborně zahrála Zídková, Cahová a Frantová.

Body: Zídková 16, Cahová 14, Frantová 12, Vítková 8, Vytoubalová 7, Kolářová,Špatková 2, Moravcová 1.

Slovanka: USK 62:56

Nečekanou porážku nám uštědřily hráčky Slovanky. Do utkání jsme vstoupily výborně v 9.minutě jsme vedly 16:2, pak jsem dovolili soupeřkám dát jednoduché koše a tak 1.čtvrtina skončila 8:16. Ještě do 5 minuty 2.čtvrtiny bylo utkání velmi doběře rozehrané vedly jsme 27:10. Bohužel druhou pětiminutovku jsme prohrály17:4. Poločas ještě stále pro nás 31:27. Bohužle 2.půlka byla pod taktovkou souepřek, které byly natěšené, plné energie, kdežto my zaskočené, utlumené a se svěšenými hlavami odevzdané. Kromě Zídkové se téměř žádná hráčka nedokázala prosadit, Majda Vítková se chytla až poslední dvě minuty utkání a to již na srovnání skóre nestačilo. Velmi špatné jsme měly i TH 27/8 !!!

Body: Zídková 22 (1/0), Vítková 10 (6/4),Cahová 5 (12/1),Beránková 3 (2/1), Vyroubalová 3 (3/1),Kyselicová a Timková 2, Nenadálová 1 (2/1)