Lvice U18 nevyhrály ani ve druhém utkání

28.7.2021
Českým reprezentantkám na domácím challengeru v Klatovech stále není přáno. Ani ve druhém utkání nedosáhly na výhru a podlehly Maďarkám o 24 bodů.

Maďarky nastavily vývoj utkání v úvodu šňúrou 6:0. Česká děvčata zabrala a brzy se dotáhly na dvoubodový rozdíl. Jenže to soupeřky nenechaly jen tak a vyvinuly větší touhu po vítězství a do druhé čtvrtiny vstoupily s dvouciferným rozdílem. Do poločasu Lvice srovnaly s rozjetým soupeřem krok a zastavily hrozivě vypadající nastřel Maďarek. Sveřenkyně Viktora Pruši hrály bojovně a s hlavou vztyčenou. Soupeřky však vždycky dokázaly odvrátit napor Češek a v turnaji si připsaly k porážce z prvního zápasu také výhru. Trio hráček USK Praha se v utkání neztatilo. Nikola Zdeňková odehrála téméř 25 minut během kterých stihla 6 bodů, 4 doskoky a 3 asistence. Anna Chromá a Marie Žílová zapsaly shodně po 2 bodech. V dalším utkání se Češky představí zítra od 19:30 proti Irsku.