Inspirace od hráček ZVVZ USK Praha

Od včerejšího dne jsou vnitřní sportoviště kvůli pandemickým opatřením uzavřena. To se dotklo mládeže i profesionálek našeho družstva. Oslovili jsme proto hráčky a poprosili je o inspiraci, co dělat, abyste si udržely fyzickou kondici.

Tereza Vyoralová:
„Myslím, že i když se vnitřní hřiště uzavřela, je hodně možností, jak je nahradit. Pokud není hezké počasí, určitě můžeme cvičit doma. Každá z nás zná hodně cviků, které může střídat a udržovat se v kondici. Pokud je venku hezky, tak určitě vyběhnout ven do přírody nebo jít někam na brusle :).“

Veronika Šípová:
„Doporučuji trávit více času s rodinou. Relaxovat a posilovat doma. A jít si zaběhat do přírody. Popřípadě využít venkovní hřiště na individuální trénink se svojí vahou. Možností je spousta, i obyčejná procházka dokáže udělat divy.“

Nejbližší domácí zápasy

12/12od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Slovanka
03/12od 18:00 / Metro Energy Sports Hall
ZVVZ USK Praha (CZE)
LDLC ASVEL Feminin (FRA)

1.liga

21/10
Přerušení soutěží

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha94
Sokol H. Králové60
Fenerbahce (TUR)77
ZVVZ USK Praha (CZE)70

AktualityZobrazit vše

02/12
Shrnutí prvního hracího dne Euroligy
Včera se rozeběhla nejvyšší evropská klubová soutěž žen, jejíž formát se změnil ze dvou osmičlenných skupin na čtyři čtyřčlenné. Každá skupina si zahraje dva turnaje, ze kterých postoupí dva nejlepší celky do další fáze soutěže. Jak se komu dařilo a komu naopak méně si můžete přečíst v následujícím článku.
01/12
Smolný úvodní zápas
Těžký soupeř čekal v úvodu euroligové bubliny na hráčky ZVVZ USK Praha. Na domácí palubovce je přivítal tým Fenerbahce Istanbul, který si dělá zálusk na účast ve Final Four. Po podařeném vstupu do zápasu bohužel přišel smutný konec.
29/11
Euroliga je tady!
Dnešním dnem vstupují hráčky ZVVZ USK Praha do své historicky první bubliny, kterou pořádá nejprestižnější ženská evropská soutěž. V té jí čekají krom přísného režimu také tři zápasy, ve kterých se chyby neodpouští.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Trénink venku s přípravkou Ohradní

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA