Na Folimance hostíme třetí Trutnov

12.1.2007
V dalším pokračování Ženské basketbalové ligy čeká náš tým třetí tým tabulky Kara Trutnov. Na Folimanku přijede družstvo, které má v letošní sezoně bilanci devíti výher a čtyř porážek, takže k vidění by mohl být velice kvalitní basketbal.
ZVVZ USK - Kara Trutnov (13. 1. v 16 hodin, SH Folimanka) V prvním vzájemném střetnutí v této sezoně jsme na palubovce soupeřek zvítězili jednoznačně o třiatřicet bodů. První poločas byl ovšem poměrně vyrovnaný - úvodní čtvrtinu jsme vyhráli o dva a druhou část hry o jedenáct bodů. Po přestávce už ale nebylo o vítězi pochyb, druhý poločas vyzněl zcela jasně ve prospěch ZVVZ USK 49:29. V týmu Kary se dokázala prosadit naše bývalá hráčka Simona Podešvová, která dokonce díky 14 bodům a 11 doskokům nasbírala ceněný double-double. O bod méně zaznamenala Hana Ziklová (trojky 3/7), deseti body přispěla na konto svého družstva Darina Mišurová. V našem dresu hrála prim Janell Burseová, autorka 23 bodů, 21 bodů přidala Sandra LeDréanová. Nejlepší střelkyní Trutnova po třinácti odehraných kolech je Darina Mišurová s průměrem 11,3 bodu na zápas. Jen o jednu desetinu za ní zaostává Romana Stehlíková, v dvouciferných číslech je ještě Hana Ziklová(10,8 bodu, trojky 48,1% - 13/27). Nebezpečnou střelkyní z perimetru je rovněž Kateřina Hindráková (trojky 14/33 - 42,4%). Soupiska Trutnova 4 Podešvová Simona 5 Váchová Kateřina 6 Udeaja Chioma Priscilla 7 Stehlíková Romana 8 Hindráková Kateřina 9 Zohnová Kateřina 10 Mišurová Darina 11 Petrovická Blanka 12 Kuřitková Pavla 13 Špirková Irena 14 Stejskalová Jana 15 Ziklová Hana