Nová sezóna U15 B odstartovala

Nová sezóna zahájena s poloviční úspěšností

Do nové sezóny jsme po velmi dlouhé herní pauze vstoupily napůl úspěšně. V sobotu jsme si z Českých Budějovic  po bojovném a snaživém výkonu všech hráček odvezly vítězství o 10 bodů (67:57). Nastoupily jsme sebevědomě a odhodlaně, zahrály jsme mnoho pěkných rychlých protiútoků, i přes značnou výškovou převahu soupeřek se nám dařilo v doskocích pod oběma koši. Za předvedou hru si všechny hráčky zaslouží pochvalu.

V neděli bohužel  do utkání nastoupilo "jiné družstvo" - bázlivé. Soupeřky nás přehrávaly od začátku utkání, krok s nimi jsme udržely pouze v první čtvrtině, poté se náskok neustále navyšoval, utkání skončilo naší porážkou 100:44. Přesto jsme v utkání zaznamenaly několik velmi pěkných akcí, hlavně rychlých protiútoků. Musíme hodně zapracovat na individuálním uvolnění pro míč a spolupráci v obraně, v tom máme zatím velké rezervy.

 

Nejbližší domácí zápasy

12/12od 00:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Levhartice Chomutov
03/12od 00:00 /
ZVVZ USK Praha (CZE)
LDLC ASVEL Feminin (FRA)

1.liga

21/10
Přerušení soutěží

Aktuální výsledky

Sokol H. Králové79
ZVVZ USK Praha85
 
 

AktualityZobrazit vše

19/10
Listopadové reprezentační okno
Už dopředu bylo avizováno, v jakém formátu se letošní reprezentační okna odehrají. V době pandemie se jako vhodné řešení ukázalo, že bublina má jistý smysl. O pořadatelství jedné z nich se hlásila i Česká basketbalová federace. Některé hostitelské země splnily podmínky již dříve, jiné státy čekaly do konce minulého týdne, aby se dozvěděly, kde se utkají o účast v EuroBasketu 2021.
15/10
Hvězdy RENOMIA ŽBL zabojovaly v soutěžích
V neustálé snaze cz.basketball přibližovat český basketbal co nejširší komunitě a nabízet fanouškům nejvyšších soutěží žen i mužů co nejlepší servis přišla RENOMIA Ženská basketbalová liga pro letošek s novinkou. V rámci předsezónní tiskové konference, která proběhla 23. září, došlo k natočení dvou dovednostních soutěží, jenž si teď během sportovní pauzy budeme moci vychutnat. Ode dneška po osm týdnů vyjde každý čtvrtek na webu zbl.basketball a sociálních sítích cz.basketball video s dovednostními soutěžemi.
13/10
Inspirace od hráček ZVVZ USK Praha
Od včerejšího dne jsou vnitřní sportoviště kvůli pandemickým opatřením uzavřena. To se dotklo mládeže i profesionálek našeho družstva. Oslovili jsme proto hráčky a poprosili je o inspiraci, co dělat, abyste si udržely fyzickou kondici.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Přerušení soutěží

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA