Jsme zpátky !!!

Po dvou měsících nucené pauzy se hráčky ročník 2006 a 2007 opět společně setkaly při tréninku.

12.5. 2020 jsme se dočkaly !!! Přesně po dvou měsících jsme mohly opět zahájit trénování. Na prvním tréninku se nás sešlo 26 dětí ze 30. Po velkém a společném přivítání jsme se s chutí vrhly do trénování. Děvčata byla rozdělena do třech skupin a vystřídala tři stanoviště, zaměřené na kondici, ball handing a třetí na střelbu a přihrávky. Dvouměsíční pauza byla dlouhá a na většině dívek to bylo znát. I když zase musíme pochválit, že u některých hráček jsme viděly velké zlepšení v ovládání míče , které poctivě trénovaly, podle videí, které jsme jim během karantény posílaly.

V nadcházejícím období (do konce června) máme v plánu trénovat dvakrát týdně po dvou hodinách, ve kterých se budeme dál věnovat kondicí a práci s míčem, přidávat budeme postupně i jednoduchá herní cvičení.  Na závěr této přípravy proběhne týdenní kemp na Vysočině, který bude rozlučkou a uzavření této nuceně zkrácené basketbalové sezóny.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.
03/07
Basketball Prague Open
USK Praha za podpory hlavního města Prahy uspořádá v hale Královka mezinárodní basketbalový turnaj, kde chce dát možnost všem dívkám věkové kategorie U14, aby si zahrály basketbal v hale, kde hraje jeden z nejlepších týmů ženské Euroligy.
30/06
Letní dovolené
Léto se pomalu přiblížilo a tak jsme oslovili naše hráčky, aby nám řekly, co mají před novou sezonou v plánu. Všechny dostaly 3 stejné otázky a podle odpovědí jsou spíše milovnice tepla a každá z nich má jinou představu o vysněné dovolené.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA