Do playoff s KP Brno

Do playoff vstoupíme z 1.místa v tabulce s týmem KP Brno

USK Praha - Sokol Pečky 78:51

Velmi dobrým vstupem do třetí čtvrtiny jsme rozhodly o vítězství. Jednoduchými koši z protiútoku jsme si vytvořily dostačující vedení, na které tým Peček (po základní části 4.místo) nestačil zareagovat. Po celou dobu zápasu nás trápila velmi špatná úspěšnost z trojkové pozice (20/2) a střelba TH (24/14).

USK Praha - Studánka Pardubice 65:45

V nedělním zápase jsme se prezentovaly vlažným přístupem a nasazením. Nebyly jsme schopny zrychlit hru a živit se jednoduchými koši. Jako v sobotním utkání nás trápila úspěšnost střelby, kdy ani na počtvrté jsme nedokázaly proměnit šanci.

Do playoff náš tým postoupil z 1.místa. Naším soupeřem bude tým KP Brno. První utkání playoff se hrají již za 14 dní - 14. a 15.3. v SH Královka.

FOTOGALERIEZobrazit celou fotogalerii

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

05/06
Lvice se vrací do práce
Šťastným rozložením kvalifikačních oken na EuroBasket 2021 nepřišla ženská reprezentace o vrchol sezóny a díky uvolňování opatření se může na začátku června sejít k plánovanému soustředění. Svěřenkyně Štefana Svitka mají kvalifikační skupinu D výborně rozehranou, když v listopadu loňského roku nejprve vybojovaly cennou výhru na palubovce favorizovaných Italek, následně pak doma udolaly nepříjemné Rumunky. Další kvalifikační zápasy jsou v plánu v polovině listopadu 2020. „Vždycky jsem léto považoval za možná nejdůležitější období ve vývoji hráče. Přes léto se dělaly věci, na které nebyl čas v průběhu sezóny,“ vyhlíží pražský kemp startující v pondělí v hale Královka trenér Svitek.
03/06
Hráčky, které opouští ZVVZ USK Praha
S každým koncem sezony přichází i jisté změny v kádru. Někdy se to týká trenérů, jindy členů realizačního týmu. Ale to nejzajímavější se vždy děje u hráček. V našem družstvu se to týká konkrétně tří hráček, které v následující sezoně neobléknou dres ZVVZ USK Praha.
31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

U11

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA