Do playoff s KP Brno

Do playoff vstoupíme z 1.místa v tabulce s týmem KP Brno

USK Praha - Sokol Pečky 78:51

Velmi dobrým vstupem do třetí čtvrtiny jsme rozhodly o vítězství. Jednoduchými koši z protiútoku jsme si vytvořily dostačující vedení, na které tým Peček (po základní části 4.místo) nestačil zareagovat. Po celou dobu zápasu nás trápila velmi špatná úspěšnost z trojkové pozice (20/2) a střelba TH (24/14).

USK Praha - Studánka Pardubice 65:45

V nedělním zápase jsme se prezentovaly vlažným přístupem a nasazením. Nebyly jsme schopny zrychlit hru a živit se jednoduchými koši. Jako v sobotním utkání nás trápila úspěšnost střelby, kdy ani na počtvrté jsme nedokázaly proměnit šanci.

Do playoff náš tým postoupil z 1.místa. Naším soupeřem bude tým KP Brno. První utkání playoff se hrají již za 14 dní - 14. a 15.3. v SH Královka.

FOTOGALERIEZobrazit celou fotogalerii

Nejbližší domácí zápasy

26/09od 00:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
BK ST - U19 Chance
  
 
 

1.liga

20/07
1.liga

Aktuální výsledky

 
 
 
 

AktualityZobrazit vše

13/08
Nový ročník přináší nové logo
Renomia ženská basketbalová liga odstartuje svůj již 28. ročník a díky úspěchům posledních let (6. místo na MS mužů 2019, 2. místo na MS žen 2010) a popularizaci basketbalu, se Česká basketbalová federace rozhodla změnit svoji identitu.
10/08
Euroligové losování online
Zajímá vás, jaké týmy se do následujícího ročníku ženské Euroligy přihlásily? Jste zvědaví, které týmy se představí na Královce? Nebo kam ZVVZ USK Praha pojede bojovat o body? Euroleague Women představí pár zajímavých novinek. Jaké to budou a mnohem více se dozvíte 17. srpna dopoledne.
06/08
Čtvrtina základní části WNBA je za námi
O doby, kdy začal letošní značně upravený ročník WNBA, se odehrálo 5 kol. Podívejme se na poslední novinky, které se v zámoří odehrály.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA