Víkend DL U17 s bilancí 1:1

3.2.2020
V sobotu těsná porážka s Brandýsem, v neděli vysoká výhra nad Poděbrady.

V sobotu, nečekaně na domácí palubovce (po změně pořadatelství), jsme přivítaly družstvo Brandýsa nad Labem. I když byl Brandýs favoritem utkání, tak jsme bojovaly a chtěli se poprat o vítězství. První poločas jsme dokonce vhrály o 3 body, ještě na konci třetí čtvrtiny jsme držely vyrovnané skóre 44:44. Bohužel ve čtvrté čtvrtině jsme nedokázaly udržet krok a Brandýs nám odskočil na konečný rozdíl 3 bodů. Škoda!!! Holky, ale zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení.

V neděli jsme od 14 hod nastoupily proti Poděbradům. V lednu, v dohrávaném utkání, jsme nečekaně podlehly o 2 body, takže jsme měly co vracet. Vstup do utkání byl skvělý, velmi sebevědomý, bojovný, střelecky se nám dařilo,... Bohužel nasazení nám nevydrželo po celou dobu utkání. Třetí čtvrtinu jsme odehrály vyrovnaně, ale náskok již Poděbrady stáhnout nedokázaly a my si vezeme vysoké vítězství.