Nevydařený víkend Extraligy U15

27.1.2020
Ustrašený vstup do obou víkendových utkání rozhodl o vývoji zápasů.

V sobotu 25.1. jsme nastoupily v Jenči proti jednomu z favoritů soutěže BŠ Tygři Praha. I když byly soupeři oslabeni a jen v osmi hráčkách, nebyly jsme schopny konkurovat. Hned od úvodu utkání nás soupeř přehrával a když jsme v průběhu první čtvrtiny nedokázaly proměnit ani jasné a pracně vytvořené šance, bylo po zápase (4:21). V druhém poločase jsme výkon zlepšily a poslední čtvrtinu dokonce vyhrály , ale na zvrat v utkání to nestačilo.

V neděli jsme se na půdě Sparty chtěli zabojovat o vítězství, ale bohužel vstup do utkání byl velmi podobný jako v sobotu. Nedokázaly jsme se vyrovnat s velmi tvrdou hrou, se kterou na nás Sparta vyrukovala (a rozhodčí připustili). Celé utkání jsme působily tak, jako že se něčeho bojíme. Nedokázaly jsme překonat jejich celoplošnou obranu a dělaly jsme školácké chyby. Ocenit musíme výkon ve čtvrté čtvrtině, kterou jsme opět dokázaly vyhrát.