Extraliga U19

27.1.2020
Extraliga U19 pokračovala dalšími zápasy. O víkendu jsme zavítali na palubovku soupeřů BA Sparta a Strakonic.

BA Sparta - USK Praha 49:96

Od první minuty utkání  jsme diktovali tempo hry. Výbornou obranou jsme týmu Sparty povolili pouhých 21 bodů do poločasové přestávky. Z dobré obrany jsme na soupeře zahráli pěkné protiútoky, kdy Kateřina Zeithammerová přesnými přihrávkami vyzývala své spoluhráčky ke skórovaní.

BK Strakonice - USK Praha 59:79

V nedělním utkání nás čekal velmi špatný výkon našich hráček ve Strakonicích. Prezentovali jsme se velmi špatnou obranou! Houževnatý tým Strakonic  využíval našich chyb ve hře 1:1 a trestal nás za ně.K tomu se přidalo neproměňování vyložených šancí z podkoše i TH. V nasazení a v chuti hrát za první polovinu zaslouží pochvalu  A.Merhautová. Po vyrovnaném utkání jsme vítězství strhli na svoji stranu ve čtvrté čtvrtině. Zlepšenou obranou a rychlým přechodem zakončený jednoduchými koši jsme rozhodli o osudu zápasu.