Mrazivý lednový víkend s DL U17

20.1.2020
O uplynulém víkendu jsme zakončily základní část DL U17, bohužel neúspěšně.

Pokud jsme o tomto víkendu pomýšlely na vítězství mělo přijít spíše v nedělním utkání, ale bohužel.

V sobotu jsme totiž přivítaly na domácí palubovce vedoucí družstvo z Ústí nad Labem. Vstup se nám vůbec nevydařil. V první čtvrtině jsme ztrácely spousty míčů, nedokázaly si poradit s vytaženou obranou a prohrály jsme tuto část hry o 17 bodů. Po zbytek utkání jsme již dokázaly hrát vyrovnanou partii, takže konečný rozdíl -21 bodů nás nakonec může mrzet.

V neděli jsme se chtěly poprat o vítězství a první poločas tomu i nasvědčoval. Bohužel, pak přišla naše osudná třetí čtvrtina a rázem bylo po zápase. Sedm minut jsme nebyly schopné dát ani bod, čehož samozřejmě soupeř využil a odskočil ve skóre (3:22). V posledním hracím období to bylo již jen dohrávání, neměly jsme sílu (ani fyzickou ani morální) s výsledkem ještě něco udělat.

Nyní nás čeká skupina Play out, ve které se pokusíme udržet dorosteneckou ligu pro další sezónu bez nutnosti účasti v kvalifikaci.