První víkend v roce 2020

19.1.2020
Na domácí palubovce porážíme BK Havířov a SBŠ Ostrava

USK Praha – BK Havířov 58:52

První zápas v roce 2020 jsme odehráli na domácí palubovce s týmem BK Havířov. Do zápasu jsme vstoupili ospale a nechali soupeře proměnit několik jednoduchých košů. Rozdíl ve skóre se během první čtvrtiny vyšplhal až na 14 bodů ve prospěch soupeře. V druhé čtvrtině jsme začali lépe bránit, a právě díky agresivní obraně jsme se dokázali vrátit do zápasu. Do druhého poločasu jsme vstupovali za stavu 28:35. Zlepšili jsme úspěšnost střelby za 2 body a zahráli několik rychlých protiútoků. Konečné skóre zápasu bylo 58:52.

USK Praha – SBŠ Ostrava 69:46

Nedělní utkání nepřineslo žádné překvapení, potvrdili jsme roli favorita a vyhráli 69:46. Velmi dobře jsme celý zápas bránili a dokázali jsme soupeře dostat pod tlak. Bodově se nejvíce prosadily Anička Chromá a Tereza Jenková, které nasázely soupeři 15 a 14 bodů.