Velmi povedený víkend ŽL U15 i přes porážku od Sadské.

9.12.2019
Sebevědomí výkon a jednoznačné vítězství v sobotu nad Poděbrady. Velmi dobrý výkon v neděli proti Sadské.

O víkendu jsme museli vyřešit některé chybějící hráčky - zranění Káji Tomanové a Terky Novákové a hory Petry Heřmanové.

Vsobotním utkání jsme se utkaly proti Poděbradům na půdě Brandýsa nad Labem. Hned od úvodu utkání jsme byly lepším družstvem a po celou dobu jsme kontrolovaly průběh hry. Všechny hráčky na hřišti podaly velmi dobrý, bojovný výkon a díky pravidlenému střídání všech 10 hráček jsme po celou dobu udržely vysoké tempo hry. Vítězství o 51 bodů bylo zaslouženou odměnou.

V neděli nás čekalo družstvo Sadské, jeden z favotirů celé soutěže. Holky do utkání vstoupily skvěle a celý první poločas jsme Sadskou velmi trápily (poločas - 8 bodů). Bohužel v průběhu třetí čtvrtiny jsme ve velmi fyzicky náročném utkání polevily a to se projevilo na skóre 33:10 ve prospěch Sadské. Do čtvrtého dějství jsme opět vstoupily velmi dobře a podřilo se nám toto období o 2 body vyhrát. Celkový výsledek -29bodů je výborný a co je důležitější, výborný byl předvedený výkon na hřišti od všech hráček.

Holky si za odehraný víkend zaslouží obrovskou pochvalu.