1.liga

Na první adventní neděli porážíme tým Žabin vysokým rozdílem

USK Praha B - KP Brno B 74:77

Koncovku s týmem KP jsme po taktické stránce nezvládly.  Poslední chyby ve vyrovnané utkání jsou nejvíce vidět, ale o porážce našeho týmu rozhodlo neproměňování vyložených šancí z podkoše a ochota, aktivita našeho týmu hrát 1:1. Tým KP neměl ani v jedné čtvrtině 5 faulů. Zápas odehrály převážně mladé hráčky - starší dorostenky. Snad v chybách najdou ponaučení  do dalších bojů v 1.lize.

USK Praha B - Žabiny Brno B 91:41

Výborný vstup do utkání měl náš tým. O osudu utkání rozhodla první čtvrtina, kdy jsme soupeři povolily vstřelit pouhých 9 bodů -33:9. Tým soupeře přijel v dobré, silné sestavě. Náš tým byl také posílen. Na první adventní neděli jsme se prezentovaly skvělou obranou. I když tým Žabin v druhé polovině přidal, tak do rozjetého utkání se již nedokázal vrátit. Pochvalu zaslouží všechny hráčky našeho týmu za předvedený výkon a přístup.

 

Nejbližší domácí zápasy

26/09od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
BK ST - U19 Chance
  
 
 

1.liga

17/08
příprava 1.ligy

Aktuální výsledky

 
 
 
 

AktualityZobrazit vše

18/09
ELW začíná na konci listopadu
Jak jsme vás již informovali, kluby a národní federace se měli do pondělí 14. září vyjádřit, ke které variantě se přiklání. I když rozhodování skončilo vyrovnaně (9 týmů a 5 federací zvolilo variantu 1, stejný počet klubů a federací zvolilo variantu 2), sekretariát FIBA Europe rozhodl, že soutěž odstartuje na konci listopadu variantou 1.
15/09
Začíná play-off WNBA
Po všech restrikcích, které se na americké půdě objevily ohledně pandemie koronaviru, se podařilo uspořádat a dohrát základní část WNBA. I díky tomu dneska začíná Play-off. V prvním kole, které se hraje na jedno vítězné utkání, na sebe narazí Washington proti Phoenixu, druhý zápas si zahrají Connecticut s Chicagem.
13/09
Formát ženské Euroligy
Po zasedání boardu FIBA, které se uskutečnilo 1. září, nebylo jasné jak, kdy a v jakém formátu se ženská Euroliga odehraje. Proto FIBA minulé pondělí svolala mimořádnou online konferenci všech týmů, které letos mají právo startovat v nejlepší ženské klubové soutěži včetně basketbalových federací, kterým kluby podléhají.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Naše přípravky na Sofijském náměstí

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA