1.liga

Na první adventní neděli porážíme tým Žabin vysokým rozdílem

USK Praha B - KP Brno B 74:77

Koncovku s týmem KP jsme po taktické stránce nezvládly.  Poslední chyby ve vyrovnané utkání jsou nejvíce vidět, ale o porážce našeho týmu rozhodlo neproměňování vyložených šancí z podkoše a ochota, aktivita našeho týmu hrát 1:1. Tým KP neměl ani v jedné čtvrtině 5 faulů. Zápas odehrály převážně mladé hráčky - starší dorostenky. Snad v chybách najdou ponaučení  do dalších bojů v 1.lize.

USK Praha B - Žabiny Brno B 91:41

Výborný vstup do utkání měl náš tým. O osudu utkání rozhodla první čtvrtina, kdy jsme soupeři povolily vstřelit pouhých 9 bodů -33:9. Tým soupeře přijel v dobré, silné sestavě. Náš tým byl také posílen. Na první adventní neděli jsme se prezentovaly skvělou obranou. I když tým Žabin v druhé polovině přidal, tak do rozjetého utkání se již nedokázal vrátit. Pochvalu zaslouží všechny hráčky našeho týmu za předvedený výkon a přístup.

 

Nejbližší domácí zápasy

12/02od 18:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
KP Brno
19/02od 19:00 / Kralovka Arena
ZVVZ USK Praha (CZE)
Reyer Venezia (ITA)

1.liga

19/01
Pražská derby

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha129
DSK Levhartice Chomutov37
UMMC Ekaterinburg (RUS)88
ZVVZ USK Praha (CZE)65

AktualityZobrazit vše

26/01
Finále s dvojitým přídavkem pro žabiny
Hradec Králové proti Brnu. Zdánlivě stejně složení pohárového finále jako před rokem mělo vidět kutnohorské publikum. Jenže Lvice, které obhajují zlato z Karlových Varů, vyzvaly Žabiny. Pro ně to mohl být první velký úspěch v jedné ze čtyř soutěží, do kterých letos nastoupily.
24/01
Final Four českého poháru 19/20
Čtyři nejlepší týmy Českého poháru žen a před nimi volná cesta k trůnu. Stačí vyhrát poslední dva zápasy, což se však na víkendovém Final 4 v Kutné Hoře může povést jedinému. Je však jisté, že to bude jeden ze čtveřice KP Brno, Žabiny Brno, Sokol Hradec Králové a BLK Slavia Praha, kdo v neděli v podvečer zvedne nad hlavu pohár pro vítěze?
22/01
Boj o první místo v tabulce
Dva nejproduktivnější týmy Euroligy se dnes utkaly o to, kdo se osamostatní v euroligové tabulce skupiny A na prvním místě. ZVVZ USK Praha bohužel nedokázalo s Jekatěrinburgem držet krok a připisuje si druhou porážku v letošním ročníku Euroligy.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Extraliga U19

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA