Nečekaná porážka

Tento výsledek se nečekal

Po vítězství s Č.Budějovicemi na domácí palubovce o téměř padesát bodů se výsledek a hlavně průběh utkání "venku" vůbec nečekal.

Začaly jsme velmi vlažně, asi jsme si myslely,že to půjde samo. Soupeřky nás přehrávaly od samotného začátku a my jsme se po celou dobu utkání snažily o zmenšení jejich náskoku.

Do čtvrté čtvrtiny jsme vstupovaly s mankem deseti bodů a teprve tehdy jsme začaly hrát! Mohutně jsme dotahovaly, konečně si pomáhaly v obraně a začalo se dařit i v zakončování. V závěru utkání jsme měly dvě šance na vítězný koš, bohužel se nám to nepodařilo, škoda!

Pochvalu za bojovnost a snahu otočit výsledek v závěru utkání si zaslouží celý tým, ale vyzdvihnout je třeba Míšu Semerádovou a Báru Paličkovou, které "dřely" po celou dobu utkání.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

13/07
Začátek zámořské ženské basketbalové ligy se blíží
Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost zahájit letošní ročník WNBA 24. července v IMG akademii na Floridě. Tam se odehrají všechny zápasy jak základní části, stejně tak i celé play-off. Jak už jsme vás informovali, základní část bude zkrácena z 36 na 22 zápasů. Vyřazovací část zůstává beze změny.
10/07
mladé lvice z USK
Včera začal již třetí přípravný kemp Lvic do dvaceti let po pandemii koronaviru. V jeho výběru se objevily i tři hráčky z USK, jmenovitě Anna Merhautová, Tereza Halátková a Kateřina Zeithammerová. Holky jsme poprosily o pár odpovědí a vy si můžete přečíst, jaké otázky padly a jak na ně holky odpovídaly.
07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA