Domácí odveta se SoHoPo

25.10.2019
Jestliže úterní zápas byl označen za "Počernický zázrak", čtvrteční odvetě by slušel titulek "Petřincký debakl".
Ke čtvrteční odvetě žákovské ligy U5 proti Sokolu Horní Počernice nastoupila podle soupisek stejná družstva, ale na hřišti tomu tak nebylo. Hráčky USK hrály pod svými možnostmi, zakřiknutě, bojácně a z toho pramenilo obrovské množství chyb, jak na útočné tak na obranné polovině hřiště. V průběhu prvního poločasu se nám zranily dvě hráčky, což nalomené psychice nepomohlo. Od úvodu zápasu jsme tahaly za kratší konec (skóre po první čtvrtině 6:20). V polovině třetí čtvrtiny jsme zabojovaly a stáhly rozdíl ve skóre pod 10 bodů, ale to bylo z naší strany vše. Následovala série chyb a rychlých, jednoduchých košů soupeřek a na to jsme již nezvládly zareagovat. Na počernických hráčkách byla vidět větší chuť zvítězit a větší nasazení. I z takového utkání se musíme poučit a další důležité zápasy na domácí palubovce, proti Jičínu a Litoměřicím, vyhrát.