Předehrávka s Nuslemi

Předehrávané utkání s Nuslemi se nepovedlo

Začátek utkání se nám vůbec nevydařil a to rozhodlo o průběhu celého utkání (první čtvrtina 8:28!).

Utkání bylo poměrně jasnou záležitostí svěřenkyň trenérek Sokola Nusle. Již na konci úvodní čtvrtiny si nuselské hráčky vybudovaly dvacetibodové vedení, které s menšími či většími problémy nejen udržovaly, ale nakonec umocnily až na konečný rozdíl pětačtyřiceti bodů na konci zápasu.

Hrály jsme ustrašeně, tradičně jsme měly velmi nízkou úspěšnost v zakončení bezprostředně pod košem, bohužel jsme i příliš mnoho ztrácely míče, což soupeřky ihned trestaly košem.

Škoda, utkání mělo i pár velmi dobrých „chvilek“, kdy jsme získávaly míče a zakončovaly rychlým protiútokem, bohužel jich bylo velmi málo.

Pochvalu za velkou bojovnost po celou dobu utkání si zaslouží Bára Paličková, která bez ohledu na bodový stav utkání bojovala až do konce.

I v takových utkáních je potřeba, aby všechny hráčky stále bojovaly o každý míč a ne svěsily hlavu při nezdaru a přestaly hrát.

Je to poučení pro další utkání, budeme dál pracovat na odstraňování chyb!!!

USK Praha B - Sokol Nusle 39:84

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

13/07
Začátek zámořské ženské basketbalové ligy se blíží
Jako nejpravděpodobnější se jeví možnost zahájit letošní ročník WNBA 24. července v IMG akademii na Floridě. Tam se odehrají všechny zápasy jak základní části, stejně tak i celé play-off. Jak už jsme vás informovali, základní část bude zkrácena z 36 na 22 zápasů. Vyřazovací část zůstává beze změny.
10/07
mladé lvice z USK
Včera začal již třetí přípravný kemp Lvic do dvaceti let po pandemii koronaviru. V jeho výběru se objevily i tři hráčky z USK, jmenovitě Anna Merhautová, Tereza Halátková a Kateřina Zeithammerová. Holky jsme poprosily o pár odpovědí a vy si můžete přečíst, jaké otázky padly a jak na ně holky odpovídaly.
07/07
Legenda euroligových palubovek
Natália Hejková je jméno, které rezonuje ženskou Euroligou více než 20 let. Když v roce 1999 vyhrála svůj první titul se slovenským Rožumberkom, nikdo si nedokázal představit, jak dlouho a úspěšnou cestu ještě slovenská trenérka absolvuje.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Kemp na Vysočině

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA