Dvě vítězná utkání

Z Moravy vezeme dvě vítězství.

K2 Prostějov - USK Praha B 55:72

Výsledek se zdá přesvědčivý, ale utkání bylo plné emocí a vyhrocených  situací. Náš tým předvedl velmi dobrý výkon. Výborný vstupem do třetí čtvrtiny jsme si vytvořily až 20-bodové vedení. Do utkání zasáhly všechny hráčky a všechny nechaly na hřišti velmi bojovný výkon, s tohou po zasloužené výhře.

BK Havířov - USK Praha 74:82

Tým Havířova se opíral o pivotky Kopeckou a Paťourkovo (v sobotním utkání týmu Aritmy dala 36 bodů). Destibodové vedení jsme si vytvořily ve třetí čtvrtině. Po chybách na útočné polovině nás tým Havířova trestal jednoduchými koši z RP. Přesto jsme vedení uhájily a vezeme z Moravy dvě cenná vítězství.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA