Levhartice, USK a nadace Koše proti drogám

Během 5.kola Renomia ženské basketbalové ligy proběhla charitativní akce pro Davida Kunderta, který trpí akutní leukémií. Levhartice požádaly tým ZVVZ USK Praha, aby společně pomohly získat prostředky pro Davidovu léčbu. Levhartice veškeré vstupné na dnešní zápas darovaly Davidovi a aby toho nebylo málo, David dostal ještě od týmu Chomutova hru na herní konzoli. Tým ZVVZ USK Praha se akce rád zúčastnil a pro malého Davida připravil dres s podpisy celého týmu. To nebylo všechno, dále daroval ještě jeden podepsaný dres do dražby, jehož výtěžek půjde také na Davidovu léčbu. Kundertovi také obdrželi 4 volné vstupenky na libovolný zápas Euroligy, kterou ZVVZ USK Praha hraje. Vedení ZVVZ USK Praha do akce zapojilo i nadaci Koše proti drogám, která věnovala šek na 20.000 Kč.

Jsou věci, které dokáží odsunout sportovní rivalitu stranou a přinést něco užitečného. Dnešní aktivity během utkání jsou toho důkazem. Všechny tři zúčastněné strany drží Davidovi palce a doufají, že David svůj zápas vyhraje.

Nejbližší domácí zápasy

07/12od 17:00 / SH Královka
ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
27/11od 19:00 / Kralovka Arena
ZVVZ USK Praha (CZE)
Nadezda Orenburg (RUS)

1.liga

04/11
1.liga

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha116
BLK Slavia Praha61
ZVVZ USK Praha (CZE)67
UMMC Ekaterinburg (RUS)74

AktualityZobrazit vše

11/11
Národní tým s hráčkami ZVVZ USK Praha
Tento týden začínají kvalifikační boje o ženský EuroBasket 2021. Reprezentační povinnosti se vztahují na sedm hráček týmu ZVVZ USK Praha.
08/11
Momentky z utkání ZVVZ USK Praha - UMMC Jekatěrinburg
06/11
První porážka v letošním ročníku ELW
Šlágr kola, který nabídl čtvrtý hrací den Euroligy, se odehrál na palubovce ZVVZ USK Praha. Domácí hráčky přivítaly basketbalový velkoklub a obhájce titulu UMMC Jekatěrinburg. Ten, do hlediště haly Královka, přijelo podpořit spousta fanoušků. Společně s příznivci ZVVZ USK Praha tak vytvořili krásnou basketbalovou kulisu, kterou si tento zápas jistě zasloužil.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Nečekaná porážka

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA