Levhartice, USK a nadace Koše proti drogám

Během 5.kola Renomia ženské basketbalové ligy proběhla charitativní akce pro Davida Kunderta, který trpí akutní leukémií. Levhartice požádaly tým ZVVZ USK Praha, aby společně pomohly získat prostředky pro Davidovu léčbu. Levhartice veškeré vstupné na dnešní zápas darovaly Davidovi a aby toho nebylo málo, David dostal ještě od týmu Chomutova hru na herní konzoli. Tým ZVVZ USK Praha se akce rád zúčastnil a pro malého Davida připravil dres s podpisy celého týmu. To nebylo všechno, dále daroval ještě jeden podepsaný dres do dražby, jehož výtěžek půjde také na Davidovu léčbu. Kundertovi také obdrželi 4 volné vstupenky na libovolný zápas Euroligy, kterou ZVVZ USK Praha hraje. Vedení ZVVZ USK Praha do akce zapojilo i nadaci Koše proti drogám, která věnovala šek na 20.000 Kč.

Jsou věci, které dokáží odsunout sportovní rivalitu stranou a přinést něco užitečného. Dnešní aktivity během utkání jsou toho důkazem. Všechny tři zúčastněné strany drží Davidovi palce a doufají, že David svůj zápas vyhraje.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

02/03
Do playoff s KP Brno

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha155
BK ST - U19 Chance35
Castors Braine (BEL)65
ZVVZ USK Praha (CZE)89

AktualityZobrazit vše

31/05
ELW kronika očima ZVVZ USK Praha
Skvělou sezonu předvedl ZVVZ USK Praha na euroligových palubovkách. Ze 14 zápasů jich 12 vyhrál a patřil k nejproduktivnějším týmům v celé soutěži. Pojďme si zrekapitulovat, jak se vlastně celá jízda Euroligou vyvíjela.
28/05
Kapitánský medailonek
Řekněme si to narovinu. V českých končinách byste těžko hledali basketbalovou hráčku, která svoji dlouhou kariéru spojila pouze s jedním klubem. Řeč není o nikom jiném než o Kateřině Elhotové, která v dresu ZVVZ USK Praha nastupuje od roku 2006.
25/05
Příjemné ukončení Charitativního Final Four
Symbolickou tečkou jsme ukončili Charitativní Final Four, kterého se zúčastnily čtyři nejlepší kluby ženské basketbalové ligy. Zástupce nadace Koše proti drogám předal šek paní prezidentce České asociace sester, která si v nabitém programu našla čas, aby osobně poděkovala nadaci, ale i všem, kteří přispěli projektu #pomahamesestrickam.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Jsme zpátky v tréninku!

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio lionsport.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA