Po základní části jsme na prvním místě

24.3.2019
Z Ostravy a Havířova vezeme dvě výhry

SBŠ Ostrava – USK Praha 43:73

Od úvodních vteřin naše děvčata pracovala jak měla a vytvořila si hned náskok 11-ti bodů. V závěru první a během celé druhé čtvrtiny jsme polevili. Utkání se rozhodlo až ve čtvrté čtvrtině, kde jsme konečně začali hrát náš basketbal, kterým bychom se chtěli prezentovat. Poslední čtvrtinu jsme suverénně vyhráli a zápas skončil o 30 bodů.

BK Havířov – USK Praha 64:90

První čtvrtina tohoto zápasu byla z naší strany velmi vlažná. Zřejmě se na tom projevilo, že jsme již měli jisté první místo po základní části. První dvě čtvrtiny jsme s Havířovem hráli vyronanou partii, čemuž nasvědčuje i poločasové skóre 38:50. Poločasová promluva k děvčatům měla úspěch a najednou měl zápas úplně jiný průběh. Skóre po 3. čtvrtině bylo 44:82 a o vítězi bylo rozhodnuto. Jen škoda, že jsme již nedokázali přidávat další body abychom podruhé v sezóně pokořili 100 bodovou hranici. Jak jsem již naznačil, po základní části končíme na prvním místě a v play-off se utkáme s hráčkami BA Sparta.