Druhé domácí euroligové utkání

Hráčky ZVVZ USK Praha odehrají ve středu své druhé domácí utkání v letošní euroligové sezóně. Budou hostit belgický celek Castors Braine. Utkání se odehraje ve středu od 19 hodin ve SH Královka.

Pražské basketbalistky čeká druhé domácí utkání v letošní euroligové sezóně a to proti belgickému týmu Castors Braine. Ten má na svém kontě zatím jedno vítězství a to z prvního kola proti Famila Schio, které porazil 63:60. Za to hráčky ZVVZ USK Praha mají na svém kontě pouze jednu porážku, a to z předešlého kola, kde podlehly v Rusku týmu UMMC Jekatěrinburg, 59:87.

Nejlepší střelkyní týmu Castors Braine je Emmanuella Mayombo s 10,3 body na utkání, ke kterým přidává 1 doskok a 3 asistence. Nejvytíženější hráčkou je Karlie Samuelson, která stráví na hřišti v průměru 32 minut, za kterých stihne dát 9,8 bodů a přidá 4,5 doskoků a 1,3 asistencí. Dres Castors Braine také obléká belgická reprezentantka Antonia Delaere s průměrem 7,3 bodů, 2,7 doskok a 2,7 asistencí. Důležitou hráčkou je také Celeste Davis, která k 9,3 bodům přidává 10,3 doskoků.

Utkání se odehraje ve středu 5. 12. 2018 ve SH Královka od 19 hodin. Přijďte podpořit hráčka ZVVZ USK Praha v dalším domácím euroligovém utkání.

Nejbližší domácí zápasy

  
 
 
  
 
 

1.liga

12/05
1.místo v 1.lize

Aktuální výsledky

ZVVZ USK Praha
Žabiny Brno
Sopron Basket (HUN)53
ZVVZ USK Praha (CZE)64

AktualityZobrazit vše

13/06
Nakonec drama, ale i tak vítězné
České basketbalistky dnes otevřely mezinárodní turnaj na pražské Královce vítězstvím nad Maďarskem. Přes dobré tři čtvrtiny nakonec domácím fanouškům připravily nervydrásající konec. Nakonec ale po prvním dnu mají do tabulky turnaje dva body, stejně jako Lotyšsko. S ním se utkají zítra.
12/06
Bývalá hráčka ZVVZ USK Praha je viceprezidentkou basketbalových operací v NBA
Dvojnásobná olympijská vítězka Swin Cash získala významnou funkci v basketbalových New Orleans Pelicans. V klubu NBA se stane viceprezidentkou basketbalových operací.
05/06
Lvice mají první výhru. Otočily zápas s Portugalskem
Pro české basketbalistky dnes na Královce pokračovala příprava před mistrovstvím Evropy, na které přesně za 20 dnů odcestují. Stále se musely obejít bez zdravotně indisponované dvojice Kateřina Elhotová – Alena Hanušová, k týmu se zatím nepřipojila ani Kia Vaughn.

Facebook Feed

USK mládežZobrazit vše

Finálový den MČR

Kalendář<   ZÁŘÍ 2016   >

ŽBL DOMÁCÍEUROLIGA DOMÁCÍ
ŽBL VENKUEUROLIGA VENKU
ZVVZ ENVEN PRIMA TV KOH-I-NOOR KISS radio peakshop.cz Nadace KPD Gatorade Auto Štěpánek RENOMIA Hotel Diplomat Prague

USK BASKETBAL s.r.o. / adresa haly: Sportovní hala Královka / Nad Královskou oborou 51 / 170 00 Praha 7

© 2016 ZVVZ USK PRAHA