Druhý semifinálový zápas je za dveřmi

31.3.2017
Pražanky čeká druhé semifinálové utkání Ženské basketbalové ligy. Tentokrát se utkání odehraje na palubovce DSK Basketball Nymburk od 13 hodin. První utkání zvládly na výbornou a zvítězily rozdílem 63 bodů.

V prvním semifinálovém utkání zvítězily hráčky ZVVZ USK Praha jasným rozdílem 107:44, kdy si bodový náskok vytvořily už v první čtvrtině, která skončila 28:4. Do zápasu nastoupila po mateřské dovolené také Kateřina Elhotová, která hned nastřílela soupeři za 15 minut na hřišti 15 bodů, přidala 5 doskoků a 3 asistence. Do druhého utkání ovšem nenastoupí a bude na sobě dále pracovat individuálně. V tomto utkání měly Pražanky celkem pět dvouciferných střelkyň. Kia Vaughn nastřílela 17 bodů, Candice Dupree 15, Kateřina Elhotová 15, Ilona Burgrová 11 a Alena Hanušová 10. Semifinálová série se hraje na tři vítězná utkání. Druhé utkání se odehraje v Nymburce 1. 4. 2017 ve Sportovním centrum ČUS od 13 hodin.