USK čeká na východě Čech zápas o třetí místo

24.9.2005
O konečné třetí místo budou zítra krátce po poledni bojovat basketbalistky USK Praha na turnaji v Trutnově. Jejich soupeřkami budou hráčky domácího BK Kara.
Svěřenkyně trenérů Blažka a Beneše vstoupily do Velké ceny města Trutnova sedmibodovou porážkou s polskými Polkowicemi. Po prvním poločase sice byly ve slibném devítibodovém vedení, ovšem ve zbývajících dvou čtvrtinách dokázaly nastřílet pouhých sedmnáct bodů a nakonec na polské protivnice nestačily. V dalších dvou střetnutích ve skupině B, které byly na programu dnes, již vysokoškolačky nezaváhaly. Nejprve si s přehledem poradily s Karlovými Vary a v odpoledním utkání zdolaly rovněž dvouciferným rozdílem slovenský Ružomberok. Ve skupině B tedy USK Praha skončil na druhém místě za suverénními Polkowicemi a v neděli jej čeká zápas o třetí příčku. Výsledky USK Praha ve skupině B USK Praha - Polkowice 59:66 USK Praha - Karlovy Vary 77:56 USK Praha - Ružomberok 78:66 Zítřejší program USK Praha O 3. místo: USK Praha - Trutnov (12.30)