Vítězná dohrávka 5. kola Bonver ŽBL proti BK Žabinám Brno

17.1.2016
Hráčky ZVVZ USK Praha dnes dohrávaly 5. kolo Bonver ŽBL na půdě BK Žabiny Brno. Zápas se uskutečnil od 17 hodin ve Sportovni hale Rosnička.
BK Žabiny Brno - ZVVZ USK Praha 53:98 (10:24, 15:22, 17:28, 11:24)

Už v první čtvrtině bylo jasné, kdo je favoritem. Hostující hráčky válcovaly domácí už od začátku utkání a první čtvrtina tak skončila rozdílem 14 bodů. Ve druhé čtvrtině navyšovali hostující stále svůj bodový rozdíl svou rychlou a organizovanou hrou. Domácí Brňačky ztrácely pod agresivní obranou ZVVZ USK Praha míče, které hosté hned trestali. Třetí čtvrtina skončila o 11 bodů a tak hostující hráčky šly do posledni čtvrtiny s 32 bodovým rozdílem a dohrály tak zápas v klidu do vítězného konce. Do hry se dostalo všech 11 hráček a každá bodově přispěla ke konečnému výsledku 53:98. Nejlepší střelkyní domácích byla zahraniční hráčka Vucurović s 11 body. Hráčky ZVVZ USK Praha si tak stále udržují svou neporazitelnost a odvážejí si vítězství.

Body ZVVZ USK Praha: Vyoralová, Adjuković 16, Petrović, Elhotová Kat. 14, Dupree 11, Hanušová 8, Burgrová 6, Xargay 4, Elhotová Kar. 2, Palau 1