USK zůstává v poháru nadále bez porážky

1.12.2004
Vítězství bez větších problémů. Tak by šel nazvat zápas basketbalistek USK Blex Praha s Fotonem Šoproň, kde domácí hráčky zvítězily rozdílem třiatřiceti bodů 89:56.
Vysokoškolačky vzaly vývoj zápasu do svých rukou už od úvodního rozskoku. Po třech minutách vedly 7:0 a i v dalším průběhu první části byly jednoznačně lepším týmem. Domácím hráčkám vyšel skvěle i nástup do druhé čtvrtky, když třináctibodovou šňůrou zvýšily na 38:14 a po 14. minutách hry tak prakticky rozhodly o svém vítězství. Tempo hry pak přeci jen trochu upadlo, USK však svůj náskok zvyšoval dál. „Odehráli jsme bezproblémový zápas,“ oddechl si trenér USK Lubor Blažek. „O našem vítězství jsme rozhodli již v první půli, jenže v té druhé už jsme nehráli tak koncentrovaně a to mě trochu mrzí“ stěžoval si domácí kouč. USK je tak po pěti zápasech v čele své základní skupiny bez jediné porážky. Své postavení však bude muset ještě potvrdit příští týden, kdy ve středu od 17:15 přivítá na Folimance druhý tým naší skupiny Ružomberok.