17.1.2023
Tento víkend hráčky u13 odehráli své první zápasy roku 2023. Začínali jsme v sobotu dopoledne proti Sokolu Nusle. První půlka byla velice vyrovnaná i přes naše nedoskočené míče. Na konci třetí čtvrtiny se holky probudily a s dobrou obranou i dobrými protiútoky pokračovali až do konce zápasu který dopadl 37:49 pro USK Praha.

Další den nás čekal náročný zapas proti BK Studánka Pardubice. Začali jsme velice dobře díky precizní obraně a velké touze porazit soupeře. Bohužel další čtvrtiny už se nám nepodařilo hrát tak precizně, zápas dopadl 59:41 pro BK Studánka Pardubice. Hned po tom nás čekal zápas proti BA Sparta. Prvni polovinu se nám úplně nedařilo proměnovat dvojtakty, což byl náš největší problém, ale i tak jsme šli do druhé poloviny s vedením o sedm bodů. Hned druhou polovinu se holky začali více snažit a lépe bránit a s takovým nasazením pokračovali až do konce zápasu, který nakonec skončil 39:76 pro USK Praha.