5.9.2023
Srpen je pro většinu sportovců měsícem plným dřiny, potu a bolavých nohou. Ani naše hráčky kategorie U14 to neměly jinak. Jako každý rok je čekalo týdenní soustředění v Dobřichovicích, kde se ukázalo, jak poctivě splnily letní tréninkový plán. Tréninky v tělocvičně byly snad ještě náročnější nejen kvůli obsahu, ale současně i díky počasí, které nám tropickými teplotami pěkně „zatápělo“.

Tréninkový týden byl opravdu náročný a naštěstí se obešel  bez zranění  či onemocnění. Vše jsme zvládli a začali se připravovat nejen na náročnou sezónu, ale také na Basketbal Prague Open, tedy domácí turnaj pro týmy kat. U14.

V letošním ročníku jsme přivítali 8 týmů – Pardubice A, B, Ostravu, Plzeň, Tygry Praha, Slovanku a domácí USK. Celý turnaj byl přehlídkou těžkých utkání a ohromné bojovnosti všech hráček. V posledním zápase v boji o bronzovou medaili jsme podlehli týmu ze Slovanky velmi těsně a i přes nepříjemnou „bramborovou“ medaili hodnotíme tento turnaj velmi pozitivně. Bojovnost a nasazení všech hráček bylo obrovské a chuť se stále zlepšovat a posouvat se možná právě díky 4 místu ještě zvětšila a my se těšíme na další práci v tréninku a sprintem se blížící začátek soutěže.

USK Futures PRAHA Nadace ČEZ

Nadcházející utkání

nejsou žádné zápasy

Výsledky

nejsou žádné zápasy

Tabulka

není žádná tabulka

Tréninky

pondělí
Petřiny 16:30-18:00
úterý
Petřiny 18:00-19:30
čtvrtek
Petřiny 16:30-18:00
pátek
Petřiny 17:00-18:30
pátek
Královka 19:00-20:30

Trenéři

Vendula Pouchová
Filip Slavíček