25.2.2024
Zápas s Hradcem Králové byl odložen na 12.3.2024

USK Praha vs. SBŠ Ostrava - 94:78

V sobotu jsme výjimečně hostili tým SBŠ Ostrava v hale Šantrochova. Třetí tým skupiny B přijel pouze s 8mi hráčkami a i z tohoto důvodu hrál často zataženou zónovou obranu. První čtvrtina patřila našim děvčatům, bohužel v té druhé přišlo z naší strany uspokojení a my jsme přestali bránit - o tom svědčí skóre druhé desetiminutovky, které skončilo 28:25 pro nás. Po poločasové pauze jsme začali hrát svoji hru a tento úsek jsme ovládli jasně 31:15. Ovšem v poslední čtvrtině jsme zase povolili a soupeřky jsme nechaly kosmeticky upravit skóre. Místo toho abychom je přejeli se vším všudy. Je potřeba bránit a být koncentrovaný po celých 40 minut zápasu!! To bude potřeba již v dalším zápase, kde budeme hostit v hale Královka jednoho z favoritů celé soutěže. Přijďte nás podpořit!